Nilsu Tekne Turu Göcek

Aviva 2 Günlük Tur Teknesi
27 Mart 2018

Nilsu2 Günübirlik Tekne Turu

Mavi yolculuk Tekne Tur Tatilinizde Demir atılan Koy ve Adalar:

  • Göcek 12 Adalar
  • Yassıcalar
  • Tersane Adası
  • Domuz Adası
  • Klopatra Hamamı
  • Bedri Rahmi Koyu
  • Göcek Adası
  • Akvaryum
  • Göbün koyu
  • Şövalye adası

Nilsu Tekne Tur Güzergah Bilgileri

Günlük Turlar

Masmavi inci tanesi Göcek Adalarımızda Tekne Gezisi İçin Tercih Edebileceğiniz Aile İşletmesi Olana Aviva 2 Teknesinde Huzurlu ve Mutlu Bir Gün Yaşamak İçin Hazırmısınız.


Saat 10.30 Da Göcek Limandan Teknemizin Halatlarını Çözerek 12 Adalar Turumuza Start Veriyoruz..
İlk Mola Yerimiz Olan Büyük Ova koyuna Dogru RotamızBaşlar İken "Siz Değerli Misafirlerimize Cay ve Yanında Kurabiye İkram servisimiz Devam Eder.
İlk Mola Yerimizde 45 Dakikalık yüzme Molamız ile Muhteşem Deniz keyfi Başlar.
Daha Sonrasında Sırası İle Bedrirahmi koyu ' Sıralıbük ve Klopatra Hamam Koyuna Doğru Rotamız Devam Eder.
2. Molamız Olan Hamam Koyunda Öğle Yemeği Deniz Molası İle Yaklasık 90 Dakika sürecek olan Muhteşem Deniz Keyfi İle Siz Değerli misafirlerimize Hazırlamış Olduğumuz Öğle Yemeği Servisimiz Başlar. Öğle Yemeğinde Sizlerin Tercih Etmiş Olduğu ( Balık / Tavuk / Köfte /Et)(Bunların Yanında Soslu Makarna /Roka Limon / Salata / yoğurtlu semizotu) Servis Edilir.
NOT : Yemek Servisi Sırasında Barımızda bulunan Tüm Alkollü / Alkolsüz İçeçekler Siz değerli Misafirlerimize uygun Üçret Karşılığı Servis edilmektedir.. NOt : TEknemizde SELF SERVİS Uygulaması Yoktur.
(Kleopatra( Hamam ) Koyu . Kleopatranın Tatil İçin Geldiği Zamanlarda Hemen Denizin Kenarında Yaptırdığı Hamamdan İsmini Almaktadır.) 3.Mola Yerimiz Olan Martı Koyuna DoĞru Teknemiz Demir Alırken Tekne Personelimiz 20 Dakikalık Seyir Süresince Siz Değerli Misafirlerimize İçeçek ve Dondurma Servisi (ÜÇRETLİDİR) Yapar.
Göceğin İnci Tanesi Martı Koyunda Yaklaşık Olarak 45 Dekikalık Yüzme Mola Süresince siz Değerli Misafirlerimizi denizle Baş Başa Bırakıyoruz...(Martı Koyu Kıyıda Taşlar İle Yapılmış Buyuk Bir kuş Şekli Adeta Denizden Su İçer Gibidir.Bundan Dolayı Martı Koyu Adını Almıştır.) 4. Mola Yerimiz Olan Akvaryum Koyuna Doğru Hareket Ederken Sırası İle Merdivenli Koyu / İç Göbün Koyu ve Göcek İn En Dar Kanallarından Olan Dar Bağazdan Geçerek Seyirimize Devam Ediyoruz.30 Dakika lık Seyirin Sonunda Favori Koylarımızdan Olan Akvaryum Koyuna Demir Atıyoruz.(Akvaryum koyu 1957 Yılında Fethiye Depriminde Deniz Ortasında Bulunan Deniz Fenerinin Yıkılması Sonrasında Oluşan Tarihi Bir kalıntıdır.) 5.Mola ve Son Mola Yerimiz Olan Yassıca Adaları na Doğru yaklaşık Olarak 30 dakikalık Seyrimiz Başlar.Seyrimiz Sırasında Tersane Adası ( Göcek Bölgesinin En Büyük Adası ) Zeytinli Ada ve Şeytanlı Adalarını Görsel Geçiş Yapıp Son Mola Yerimiz olan Yassıca Adalarına Demir Atarız.Son Molamızda 45 Dakikalık Yüzme Molası Başlar.Burada Tekne Kumsala Yanaşarak Tüm Misafirlerimiz Karaya Ayak Basar.İsteyenler Kumsal da Denize Girebilir isteyenler İse Muhteşem Manzara da Doğa İle Baş Başa Kalabilir ve Doğa Yürüyüşü Yapar. Yassıca Adalası. ( Burada En Büyük Adadan En Küçük Adaya Üzerinde Rahatlıkla Yürüyebileceğiniz (1,5metre ) bir Geçiş Vardır.Kuzey Bölümünde Göle Uzanan Uzun Kumlu Bir Kumsalı Vardır. Dönüş.
Siz Değerli Misafirlerimizden Ayrılmanın Hüznü İle Dönüş Yolculuğumuz ( 30 Dakika ) Başlamış olup Göcek Limanına Doğru Seyrimiz Devam Eder.
ve Göcek limanında 18.30 da Son Bulur
12 Adalar
Göcek 12 güzergahlarında Adalar takip eden bir tur: Yassıcalar, Tersane Adası, Domuz Adası, Klopatra Hamamı, Bedri Rahmi Koyu, Akvaryum, Göcek Adası...
Size Özel Turlar
Güzergahları, Yemek ve Aktifiterleri siz Belirleyin veya size özel turu bizim uzman ekiple organize edin
Günlük Turlarda Yemek Menüsü
Öğle Yemeği (Ücretsiz), Tavuk, Balık, Makarna, Cips, Salata
Teknenin Teknik Bilgileri
Uzunluk: 20 m., Genişlik: 6 m., Yolcu kapasitesi: 60, Soyunma kabini, Yüzme merdiveni, Güneşlenme Yatağı, WC, Duş, Büfe, Can Simidi, Can Yeleği, Makarna, Mutfak, Çay servisi, Müzik sistemi
Biz sizi arayalım ve Turlar hakkında bilgi verelim


 

Bizimle
İletişime geçin

Gruplarla Özel Tekne Turlar veya Özel Organisasyonlar içinde Yandaki formu doldurun bizde en hızlı zamanda geri dönüş yapalım (Fiyat teklifimizi almak için veya sadece bilgi edinmek istiyorsanızda)